www.cvonline.hu

IT alkalmazás üzemeltetési gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 898971

Feladatok:
  • riportok készítése
  • hibajegyek adminisztrációja
  • felhasználói profilok kezelése több rendszerben
  • rendszerek közti adateltérések vizsgálata, javítása
Elvárások:
  • SZAKIRÁNYÚ aktív nappali tagozatos tanulmányok
  • Erős Office (elsősorban Excel) ismeret
  • Heti 30 munkaóra vállalása
  • Kreatív,
Amit kínálunk:
  • Órabér bruttó 700Ft/óra
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen U-IT-P.