www.cvonline.hu

IT Alkalmazás támogató

  • A hirdetés 630 napja lejárt

B29AT

Telekommunikációs szektorban tevékenykedő nemzetközi partnerünkhöz keresünk Alkalmazás Támogató pozícióba kollégát.

Feladatok:

  • Alkalmazásokkal kapcsolatos, kollégáktól/felhasználóktól érkező igények kezelése
  • IT alkalmazásokkal kapcsolatos dokumentáció készítése
  • Alkalmazások folyamatainak megfigyelése
  • Folyamatok és alkalmazások fejlesztésének támogatása
  • Üzleti eseményekről való riportálás
  • Dokumentációk készítése
  • Feladatokhoz kapcsolódó kollégákkal és partnerekkel történő rendszeres kommunikáció
  • Napi felmerülő problémák megoldása

Elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás (aktív használat szóban és írásban)
  • Minimum 3 év tapasztalat üzleti folyamatok/alkalmazások támogatásában
  • SQL adatbázisban szerzett tapasztalat/ismeret
  • Üzleti riporting tapasztalat
  • Jó problémamegoldó- és kommunikációs készség, csapatjátékos attitűd, jó problémamegoldó képesség
  • Képesség nemzetközi környezetben való munkavégzésre

Előny:

  • SAP, Microsoft Dynamics CRM-ben szerzett tapasztalat
  • Telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • ITIL, ETOM tapasztalat
  • nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat

Egyéb információk:

  • Lehetőség egy nemzetközi környezetben, motivált csapatban dolgozni
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Változatos projektek
  • Versenyképes javadalmazás és juttatási csomag

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal a „B29AT” hivatkozási szám megjelöléssel az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol