www.cvonline.hu

IT alkalmazás támogató

  • A hirdetés 813 napja lejárt

Cég: CASON Mérnöki Zrt.
Város: Érd, Pest megye
Tapasztalat: Nincs kitétel
Képzettség: Szakirányú végzettség

A CASON-ról:
A CASON nagy földrajzi kiterjedésű ipari rendszerekhez gyártja termékeit és kínálja szolgáltatásait. Legfontosabb üzleti tevékenysége a nagy földrajzi kiterjedésű ipari rendszerek kommunikációjának megvalósítása, hardware eszközök, cloud szolgáltatások és web alkalmazások fejlesztése, gyártása és forgalmazása révén.

  • Kétszeres Magyar Innovációs díj nyertes
  • Érdi iroda, 30 percre Budapesttől. Érd vasút állomás 5 perc gyalog útra van, a buszpályaudvar pedig 15 perc gyalog.
  • Egy 60 fős magyar cég globális jelenléttel: USA, Kanada, Horváthország, Románia, Svájc, Franciaország, Lengyelország, Ukrajna, Oroszország, India, Líbia, Katar és Szaudi-Arábia.

Főbb feladatok:

  • Elsődleges kapcsolattartás hazai és nemzetközi ügyfeleinkkel e-mailen és telefonon, esetileg személyesen
  • Elsődleges kapcsolattartás hazai és nemzetközi mobilszolgáltatóval
  • Változáskezelések lebonyolítása és dokumentációk frissítése
  • Alkalmazásokhoz kapcsolódó jegyek, incidensek kezelése és első szintű megoldása, illetve továbbítása a megfelelő megoldó csoport részére
  • Alkalmazások használatának távoli és helyszíni oktatása ügyfelek részére
  • Alkalmazás használatával kapcsolatos tanácsadás, támogatás
  • Együttműködés a kapcsolódó csoportokkal
  • Hívások kezdeményezése és fogadása
  • Javaslattétel az alkalmazások fejlesztésére
  • Napi munkafolyamatok támogatása
  • Tevékenységre vonatkozó statisztikák, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Megbízható és igényes munkavégzés
  • Microsoft technológiák alapfokú ismerete: MS SQL, ASP .Net, MS Office
  • Alapfokú írásos és szóbeli angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
  • Jó stressztűrő képesség

Előnyök:

  • C# .Net ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Csapatmunkára való képesség

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés
  • Oktatások, kiállítások és szakmai konferenciák
  • A legújabb technológiákkal dolgozhatsz
  • Változatos munka
  • Nemzetközi projektek
Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol