www.cvonline.hu
IT Alkalmazás támogató
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896537
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új munkatársat, hosszú távú budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A vállalat nemzetközi szolgáltatásának támogatása

  • Belső mobil eszközösök azonosítására és titkosított kommunikációjára szolgáló szerver platformjának működtetése

  • Éles, teszt és támogatói környezet üzemeltetése, hibák elhárítása

  • Hibajegyek létrehozása, illetve hibák megoldása

  • Kapcsolattartás az ügyféllel telefonon és e-mailen keresztül

  • Együttműködés a kapcsolódó csoportokkal
  • Elvárások

  • Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat (ideális nemzetközi, virtuális csapatban)

  • Legalább középszintű német és alapfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

  • Különböző szerver/kliens/hálózatarchitektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete

  • Szerverüzemeltetés tapasztalat előny

  • Készség önálló és csoportos munkavégzésre

  • UML ismeretek

  • Windows 2008 szerverüzemeltetési tapasztalat (Előny Java és Oracle ismeret)

  • Demand/Project Management tool ismerete

  • Proaktív, csapatjátékos személyiség

  • Kiváló kommunikációs képesség

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Karrierlehetőség

  • Kellemes munkakörnyezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió