www.cvonline.hu
IT alkalmazás támogató
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 831230
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új munkatársat, hosszú távú budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

IT Alkalmazás támogató

Feladatok

  • A vállalat nemzetközi szolgáltatásának támogatása
  • Belső mobil eszközösök azonosítására és titkosított kommunikációjára szolgáló szerver platformjának működtetése
  • Éles, teszt és támogatói környezet üzemeltetése, hibák elhárítása
  • Hibajegyek létrehozása, illetve hibák megoldása
  • Kapcsolattartás az ügyféllel telefonon és e-mailen keresztül
  • Együttműködés a kapcsolódó csoportokkal

Elvárások

  • Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat (ideális nemzetközi, virtuális csapatban)
  • Legalább középszintű német és alapfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Különböző szerver/kliens/hálózatarchitektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete
  • Szerverüzemeltetés tapasztalat előny
  • Készség önálló és csoportos munkavégzésre
  • UML ismeretek
  • Windows 2008 szerverüzemeltetési tapasztalat (Előny Java és Oracle ismeret)
  • Demand/Project Management tool ismerete
  • Proaktív, csapatjátékos személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Karrierlehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió