www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    IT Alkalmazás Támogató

Hozzáadva: 2017.08.20.
lejárt

Cégünk nemzetközi területen működő, informatikai rendszereket támogató csapatába keres

IT Alkalmazás Támogató munkatársat.

Feladatok

  • Partnerünk nemzetközi szolgáltatásának támogatása,
  • Belső mobil eszközösök azonosítására és titkosított kommunikációjára szolgáló szerver platformjának működtetése
  • Éles, teszt és támogatói környezet üzemeltetése, hibák elhárítása
  • Hibajegyek létrehozása, illetve hibák megoldása
  • Kapcsolattartás az ügyféllel telefonon és e-mailen keresztül
  • Együttműködés a kapcsolódó csoportokkal

Elvárások
  • Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat (ideális nemzetközi, virtuális csapatban)
  • Legalább középszintű német és alapfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Különböző szerver/kliens/hálózatarchitektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete
  • Szerverüzemeltetés tapasztalat előny
  • Készség önálló és csoportos munkavégzésre
  • Linux ismeretek (MySQL, Apache/Tomcat, stb.)
  • iOS / Android / BB / WP / ITIL ismeretek előny, de nem elvárás

Értékelt kvalitások
  • Proaktív, csapatjátékos személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit nyújtunk
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió