www.cvonline.hu
IT alkalmazás támogató specialista
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 512593
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - T-Systems International nemzetközi szolgáltatásának támogatása,

 - Belső mobil eszközösök azonosítására és titkosított kommunikációjára szolgáló szerver platformjának működtetése

 - Éles, teszt és támogatói környezet üzemeltetése, hibák elhárítása

 - Hibajegyek létrehozása, illetve hibák megoldása

 - Kapcsolattartás az ügyféllel telefonon és e-mailen keresztül

 - Együttműködés a kapcsolódó csoportokkal

Elvárások

 - Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat (ideális nemzetközi, virtuális csapatban)

- 1-2 éves Service desk tapasztalat

 - Legalább középszintű német és alapfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

 - Különböző szerver/kliens/hálózatarchitektúrák,   komponensek legalább elméleti szintű ismerete

 - Szerverüzemeltetés tapasztalat előny

 - Készség önálló és csoportos munkavégzésre

 - Linux ismeretek (MySQL, Apache/Tomcat, stb.)

 - iOS / Android / BB / WP / ITIL ismeretek   előny, de nem elvárás

 Személyiségbeli elvárások

- Proaktív, csapatjátékos személyiség

- Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Munkavégzés helye

 - Budapest, Infopark

Kérünk, hogy német nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 70073

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió