www.cvonline.hu
IT alkalmazás támogató (IT helpdesk)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896597
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Elsődleges kapcsolattartás nemzetközi ügyfeleinkkel e-mailen és telefonon

  • Alkalmazásokhoz kapcsolódó jegyek, incidensek kezelése és első szintű megoldása, illetve továbbítása a megfelelő megoldó csoport részére

  • Alkalmazás használatával kapcsolatos tanácsadás, támogatás

  • Együttműködés a kapcsolódó csoportokkal

  • Hívások kezdeményezése és fogadása
  • Elvárások

  • Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat (ideális nemzetközi, virtuális csapatban)

  • 1-2 éves service desk tapasztalat

  • Felsőfokú német és középszintű angol nyelvismeret

  • Informatika iránti érdeklődés

  • MS Office alapos ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook

  • Ügyfélközpontú gondolkodás

  • Jó problémafelismerő- és megoldó képesség

  • Jó stressz tűrő képesség

  • Csapatmunkára való képesség

  • Előnyök

  • ITIL folyamatok

  • Hibajegykezelő rendszer ismerete

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag

  • Fiatal és barátságos csapat

  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén

  • Cégen belüli előrelépési lehetőség

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió