www.cvonline.hu

IT Alkalmazás-támogató gyakornok

  • A hirdetés 889 napja lejárt
Multinacionális partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Navision ERP rendszer alapfokú hibák diagnosztizálása, megoldása,
  • új folyamatok felépítésében való részvétel,
  • üzleti igények felmérésében való részvétel,
  • egyéb kapcsolódó ad-hoc feladatok.
Elvárások:
  • Felsőfokú tanulmányok informatika vagy gazdasági területen (végzős vagy pályakezdő),
  • magas szintű Excel tudás, továbbá nyitottság az ERP rendszer megismerésére,
  • minimum középfokú angol nyelvismeret,
  • pontosság, kreativitás, pozitív attitűd,
  • kiemelkedő kommunikációs képesség.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezet,
  • folyamatos belső képzések, tanulási lehetőség,
  • hosszú távú állás azonnali kezdéssel,
  • rugalmas, heti 20 órás munkaidő,
  • gyakornoki juttatási csomag.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület
  • Munkaidő: H-P, heti 20 óra
Kapcsolat:
Fényképpel ellátott önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Referencia szám: KM-IT
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika