IT alkalmazás támogatási specialista L2 (Debrecen) (INTS/3/37)

  • A hirdetés 961 napja lejárt

A világ egyik legnagyobb, multinacionális adatszolgáltató cége számára keresünk tapasztalt IT alkalmazás támogatási specialistákat informatikai támogatást nyújtó csapatába, Debrecenbe.

Feladatok:

  • Alkalmazások támogatása globális szinten
  • Ügyféloldalról beérkező hibajelentések megválaszolása és kiértékelése telefonon és e-mailben
  • Teljes körű segítségnyújtás és után követés, szükség esetén eszkaláció
  • Hibajelentések dokumentálása a cég egyedi rendszerben
  • Szoftverfrissítésekkel kapcsolatos segítségnyújtás, azok dokumentációjának elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Tárgyalóképes (erős közép, felsőfok) aktív angol nyelvtudás
  • Erős MS Excel tudás
  • Alapismeretek az alábbiakból: MS SQL, MS SQL studio, HTML
  • Kommunikatív, kreatív, problémamegoldó gondolkodás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Piackutatásban, és alkalmazástámogatás terén szerzett tapasztalat előny
  • USA munkaidő szerinti munkavégzés – kései műszak: H-P, 14:00-22:00

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet.
  • Egyéni szakmai fejlődési lehetőség.
  • Céges tréningek.
  • Ingyenes sportolási lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol