IT alkalmazás támogatási specialista (Debrecen) (INTS/11/15)

  • A hirdetés 595 napja lejárt

A világ egyik legnagyobb, multinacionális adatszolgáltató cége számára keresünk tapasztalt IT alkalmazás támogatási specialistát az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Alkalmazások támogatása globális szinten
  • Ügyféloldalról beérkező hibajelentések megválaszolása és kiértékelése telefonon és e-mailben
  • Teljes körű segítségnyújtás és után követés
  • Hibajelentések dokumentálása
  • Szoftverfrissítésekkel kapcsolatos segítségnyújtás, azok dokumentációjának elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Tárgyalóképes (erős közép- vagy felsőfok), aktív angol nyelvtudás
  • Erős MS Excel tudás
  • Alapismeretek az alábbiakból: MS SQL, MS SQL studio, HTML
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Piackutatásban és alkalmazástámogatás terén szerzett tapasztalat előny
  • USA munkaidő szerinti munkavégzés – kései műszak: H-P, 14:00-22:00

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Egyéni szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges tréningek
  • Ingyenes sportolási lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol