www.cvonline.hu

IT ALKALMAZÁS PROJEKT MENEDZSER (6094)

  • A hirdetés 1405 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – veresegyházi munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
IT Alkalmazás Projekt Menedzser

Feladatok:
•Felelős a cég által fejlesztett, egyedi IT alkalmazás készítésének, fejlesztésének koordinálásáért
•Együttműködés a funkcionális csapatokkal az üzemeltetés hatékonyabbá tétele érdekében
•Support csapatok koordinálása
•SLA-k kezelése
•Szállítók koordinálása
•Együttműködés egyéb IT csapatokkal
•Havi riportok készítése
•Felelős a projekttervezésért és –vezetésért
•Költségtervezés és stratégiaalkotás támogatása
•Erőforrás-tervezés

Elvárások:
•BSc/MSc végzettség Mérnöki vagy IT, vagy egyéb más releváns területen
•Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban)
•4-8 év IT területen szerzett tapasztalat
•HTML, Java, Oracle/SQL ismerete
•Haladó Excel tudás
•Proaktivitás
•Jó elemző készség
•Vezetői készségek

Előny:
•ITIL/Agile módszertan ismerete
•Tapasztalat globális/virtuális munkakörnyezetben

Amit a cég kínál:
•Versenyképes fizetés
•Modern munkakörnyezet
•Értékes és hosszú távú tapasztalatszerzési lehetőség
•Ingyenes céges buszok Budapest több pontjáról

Munkavégzés helye:
•Veresegyház (ingyenes céges buszok Budapest több pontjáról, Újpest/Örs vezér tér)

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 279-0624
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „IT Alkalmazás Projekt Menedzser”.

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika