www.cvonline.hu

IT alkalmazás operátor / rendszertámogató

  • A hirdetés 809 napja lejárt

Ablakgyártók, -kereskedők részére kifejlesztett vállalatirányítási rendszer terméktámogatásához keresünk

 IT alkalmazás operátor/rendszertámogató

munkatársat. Cégünk feladata a program fejlesztésén túl a felhasználók részére komplett rendszerek összeállítása és karbantartása.

Feladatkörök:

  • partnerektől beérkező kérések, hibajelzések fogadása, kezelése telefonon és e-mail-ben,
  • távoli kapcsolattal partnerek számítógépén telepítés és problémamegoldás,
  • a szoftver működéséhez szükséges adatbázisok összeállítása, karbantartása,
  • az összeállított rendszer tesztelése és felkészítése telepítésre,
  • telepítés és konfigurálás Windows környezetben,
  • utógondozás magyar és külföldi partnereink részére egyaránt,
  • feladatok nyomon követése, naplózása.

Elvárások a pályázóval szemben:

  • informatikai irányú végzettség,
  • Windows operációs rendszerek elmélyült ismerete,
  • legalább 3 év munkatapasztalat,
  • társalgási szintű angol nyelvismeret (írásban és szóban),
  • B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal,
  • önálló problémamegoldó készség, proaktivitás,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • precizitás, rendszeretet és rendszerszemlélet.

Előnyt jelent a pályázásnál:

  • terméktámogatásban szerzett tapasztalat,
  • MS Excel magas szintű ismerete,
  • MS Access ismerete (táblák-lekérdezések),
  • SQL nyelv alapfokú ismerete,
  • raktározás és logisztika területén szerzett tapasztalat.
  • az alábbi nyelvek valamelyikének társalgási szintű ismerete: német, olasz, szlovák
  • rendszergazda szintű számítógépes ismeretek (PC munkaállomás és szerver tekintetében Windows és Linux környezetben)

A munka:

  • teljes munkaidős, részmunkaidőben nem végezhető
  • normál munkarend szerint
  • munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület
  • munka kezdete: azonnal, illetve egyeztetés alapján

Fényképes önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény megjelöléssel várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő