www.cvonline.hu

IT Alkalmazás Menedzser

  • A hirdetés 880 napja lejárt

A

Budapest Airport Zrt.

munkatársat keres

munkakörbe.

Munkakör célja:

A Budapest Airport Zrt. IT osztályának kezelésében lévő üzleti rendszerek 2. szintű és bizonyos esetekben 3. szintű támogatási szolgáltatásának biztosítása.

Feladatok:

Az Alkalmazás menedzsment csoport tagjaként a Budapest Airport Zrt. IT osztályának kezelésében levő üzleti rendszerek tervezésben, bevezetésében és üzemeltetésében való részvétel. Kapcsolattartás az üzleti rendszerek kulcsfelhasználóival.  Szakmai kapcsolattartás az informatikai beszállítókkal és a 3. szintű támogatói csoportokkal. A Budapest Airport Zrt. ITIL alapú „Problem Management” és „Change Management” folyamataival összhangban a problémákhoz és változásokhoz tartozó esetek és jegyek kezelése.

Képzettség, gyakorlat és egyéb szükséges készségek, kompetenciák:

  • 3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben;
  • üzleti rendszerek bevezetésében szerzett projekt tapasztalat;
  • folyamatszemlélet;
  • alapszintű SQL (Oracle, vagy MS SQL) és haladó szintű Excel ismeret;
  • felsőfokú végzettség (informatikai, vagy villamos mérnök területen);
  • középfokú aktív szakmai angol-nyelvtudás;
  • “B” kategóriás jogosítvány;
  • ügyfélközpontú gondolkodás;
  • jó problémamegoldó- és szervező-készség;
  • önállóság, kreativitás, nyitottság.

Előnyök:

  • projekt vezetői tapasztalat;
  • ERP rendszerek ismerete;
  • middleware és BI rendszerek ismerete.

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel - a fizetési igény és a pozíció megjelölésével - a lenti e-mail címre várjuk.

Budapest Airport – Magasan a legjobb

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol