www.cvonline.hu
IT alkalmazás adminisztrátor – 2nd level (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 845101
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • T-Systems International nemzetközi szolgáltatásának támogatása,
  • Alkalmazásokhoz kapcsolódó incidensek, change-ek, és problémák kezelése és megoldása
  • Éles, teszt és támogatói környezet üzemeltetése, hibák elhárítása
  • Frissítések, verzióváltások végrehajtása
  • Migrációk lebonyolítása
  • Második és harmadik szintű problémamegoldás
  • Együttműködés a kapcsolódó csoportokkal

Elvárások

  • Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat (ideális nemzetközi, virtuális csapatban)
  • Legalább középszintű német és angol nyelvtudás írásban és szóban
  • § Alkalmazásfejlesztés, -tesztelés vagy -üzemeltetés területén szerzett tapasztalat
  • Adott pozíciótól függően eltérő szakmai tapasztalat az alábbi területek egyikén:
  • Linux ismeretek (MySQL, Apache/Tomcat, stb.), iOS / Android / BB / WP / ITIL ismeretek előny, de nem elvárás
  • UML ismeretek
  • Windows 2008 szerverüzemeltetési tapasztalat (előny Java és Oracle ismeret)
  • Microsoft SharePoint Server/Designer 2007 vagy 2013, ASP.NET, SQL Server, XML, Web Services ismeret
  • Készség önálló és csoportos munkavégzésre
  • Proaktív, csapatjátékos személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80922

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió