www.cvonline.hu
IT alkalmazás adminisztrátor – 2nd level (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 831302
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • T-Systems   International nemzetközi szolgáltatásának támogatása,
  • Alkalmazásokhoz   kapcsolódó incidensek, change-ek, és problémák kezelése és megoldása
  • Éles, teszt és   támogatói környezet üzemeltetése, hibák elhárítása
  • Frissítések,   verzióváltások végrehajtása
  • Migrációk   lebonyolítása
  • Második és   harmadik szintű problémamegoldás
  • Együttműködés a   kapcsolódó csoportokkal

Elvárások

  •   Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat (ideális   nemzetközi, virtuális csapatban)
  •   Legalább középszintű német és angol nyelvtudás   írásban és szóban
  •   Alkalmazásfejlesztés, -tesztelés vagy -üzemeltetés   területén szerzett tapasztalat

Adott pozíciótól függően eltérő szakmai   tapasztalat az alábbi területek egyikén:

  •   Linux ismeretek (MySQL, Apache/Tomcat, stb.), iOS /   Android / BB / WP / ITIL ismeretek előny, de nem elvárás
  •   UML ismeretek

  • Windows 2008 szerverüzemeltetési tapasztalat (előny   Java és Oracle ismeret)
  •   Microsoft SharePoint Server/Designer 2007 vagy 2013,   ASP.NET, SQL Server, XML, Web Services ismeret
  • Készség önálló és   csoportos munkavégzésre
  • Proaktív, csapatjátékos   személyiség
  • Kiváló   kommunikációs képesség
  • Fiatal és   barátságos csapat
  • Széleskörű tudás   megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk,   hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 80922

PROFIL