www.cvonline.hu
IT alkalmazás adminisztrátor – 2nd level (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 818481
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - T-Systems International nemzetközi szolgáltatásának támogatása,

 - Alkalmazásokhoz kapcsolódó incidensek, change-ek, és problémák kezelése és megoldása

 - Éles, teszt és támogatói környezet üzemeltetése, hibák elhárítása

 - Frissítések, verzióváltások végrehajtása

 - Migrációk lebonyolítása

 - Második és harmadik szintű problémamegoldás

 - Együttműködés a kapcsolódó csoportokkal

Elvárások

 - Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat (ideális nemzetközi, virtuális csapatban)

 - Legalább középszintű német és angol nyelvtudás írásban és szóban

 - Alkalmazásfejlesztés, - tesztelés vagy -üzemeltetés területén szerzett tapasztalat

Adott pozíciótól függően eltérő szakmai tapasztalat az alábbi területek egyikén:

 - Linux ismeretek (MySQL, Apache/Tomcat, stb.), iOS / Android / BB / WP / ITIL ismeretek előny, de nem elvárás

 - UML ismeretek

 - Windows 2008 szerverüzemeltetési tapasztalat (előny Java és Oracle ismeret)

 - Microsoft SharePoint Server/Designer 2007 vagy 2013, ASP.NET, SQL Server, XML, Web Services ismeret

 - Készség önálló és csoportos munkavégzésre

 - Proaktív, csapatjátékos személyiség

 - Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80922

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió