www.cvonline.hu

IT adminisztrátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 812142

Multinacionális kereskedelmi partnerünk megbízásából munkatársat keresünk budaörsi munkavégzéssel az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Felhasználói támogatás telefonon és személyesen,
  • számítástechnikai feladatok elvégzése (programok telepítése, probléma elhárítás, felhasználó támogatás Win7 operációs rendszer, Office 2010 és egyéb üzleti alkalmazásokkal kapcsolatosan),
  • eszközök fizikai kezelése,
  • felhasználói hibajegyek, igénylők kezelése,
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség,
  • angol középfokú nyelvtudás szóban és írásban,
  • Windows rendszer ismerete,
Előny:
  • hálózati ismeretek,
  • kommunikációs készség szóban és írásban,
  • problémamegoldó képesség,
  • priorizálási képesség,
  • csapatmunka.
Amit kínálunk:
  • Teljes munkaidős beosztás,
  • megbízható vállalati háttér,
  • kulturált munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör.
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budaörs, céges autóbusz igénybe vehető Budapest belvárosából
Kapcsolat:
Fényképes, bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budaörs