www.cvonline.hu

IT adminisztrátor - diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 812138

Feladatok:
  • Felhasználó támogatás telefonon és személyesen,
  • számítástechnikai feladatok (programok telepítés, probléma elhárítás, felhasználó támogatás Win7 operációs rendszer, Office 2010 és egyéb üzleti alkalmazásokkal kapcsolatosan),
  • eszközök fizikai kezelése,
  • felhasználói hibajegyek, igénylők kezelése,
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség,
  • erős tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Windows rendszer ismerete,
  • hálózati ismeretek,
  • nyitott, rugalmas személyiség, vevő orientáltság.
Amit kínálunk:
  • Bruttó 831 forintos órabér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • betekintés egy multinacionális vállalat operatív életébe.
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Heti 30-35 óra rugalmasan, hétfőtől péntekig 8-17 óra között,
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küld el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérlek, a tárgy mezőben tűntesd fel az alábbi referenciaszámot: MET-01.