www.cvonline.hu

IT Adatközpont Adminisztrátor

  • A hirdetés 186 napja lejárt

A National Instruments hardvergyártó-, szolgáltató- és K+F debreceni központja IT Adatközpont adminisztrátort keres.
Feladatok

  • Részvétel cégünk IT adatközpontjainak üzemeltetésében,
  • On-premise és cloud alapú storage rendszerek üzemeltetése,
  • Backup renszerek üzemeltetése,
  • Szerver virtualizációs rendszerek üzemeltetése,
  • Kapcsolodó redszerek monitorozása, reporting,
  • Egyéb adatközpontal kapcsolatos rendszerek üzemeltetése és fejlesztése.

 Feltételek

  • Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc),
  • Hasonló szakterületen szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Storage, backup rendszerek ismerete,
  • CIFS és NFS protokollok ismerete,
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • Jó angol nyelvtudás (szóban és írásban).

Előnyt jelent

  • Netapp storage rendszerismeret, vonatkozó képesítés,
  • VMWare virtualizációs rendszerismeret, vonatkozó képesítés,
  • Unix/Linux redszerismeret.

 Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fizetésen túli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Új technológiák megismerése és használata
  • Külföldi munkavégzés, utazási lehetőség
  • Kihívásokkal teli munka
  • Karrierlehetőség
Helyek Debrecen
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol