www.cvonline.hu

IT Account Manager (HR6828279X)

Hozzáadva: 2017.09.20.
lejárt

Megbízónk Magyarország egyik legnagyobb, osztrák hátterű informatikai és mérnöki irodája, mely a helyszíni projectengineering és projectsourcing területén is kimagasló kompetenciával van jelen. A céget a maximális rugalmasság, individualitás és innováció jellemzi ügyfelei felé. Új kollégájukat keressük a budapesti és környéki régióba IT Account Manager pozícióba.

A LEENDŐ KOLLÉGA FELADATAI LESZNEK:

  • Az informatikai üzletágában szoftverfejlesztési szolgáltatások értékesítése, elsősorban az autóipari és ipari fejlesztőcégek körében.
  • Kapcsolattartás és cross-selling a meglévő ügyfelekkel, valamint ügyfélkör bővítése új partnerekkel.
  • Tárgyalások lebonyolítása felsővezetőkkel, csoportvezetőkkel. Ajánlatadás és szerződéskötés menedzselése.
  • Elnyert projekteknél a projektcsapat összeállítása, projekt elindítása, nyomon követése aktív ügyfél-kapcsolattartással.
  • 30-40 fős fejlesztői és tesztelői csapat koordinálása, részvétel a csapat fejlesztésében, képzésében és motiválásába.
  • Adminisztráció a cég CRM rendszerében, kapcsolattartás a projekt-koordinátorokkal a teljesítés során.

ELVÁRÁSOK AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBEN:

  • Informatikai-, illetve villamosmérnöki szakirányú végzettség.
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség.
  • 5-8 év releváns tapasztalat sales munkakörben.
  • Szoftverfejlesztési szakismeretet, piacismeret ipari és energetikai vevők körében.
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent.

JUTTATÁSOK:

Megbízónk a sikeres pályázó számára motiváló multinacionális hátteret biztosít egy dinamikusan fejlődő iparágban. A versenyképes fizetés mellé bónuszt, céges autót és munkaeszközöket biztosít a leendő kolléga számára.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, regisztráljon a Link megjelenítése, amelyet pár kattintással megtehet LinkedIn vagy Facebook felhasználói fiókjával is. Ezután belépést követően jelentkezhet az állásra.

Regisztráció nélkül is megpályázhatja az állást. Ehhez kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezése mellett található HIRDETÉSAZONOSÍTÓT is! Ebben az esetben regisztráció hiányában nem tudja adatait módosítani a későbbiekben, illetve nincs lehetősége követni az álláspályázatai státuszát.

Kategória Key account manager, Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -