www.cvonline.hu

Iskolaszövetkezeti Projektvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 963436

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a partnercégekkel, igények felmérése,
  • toborzásban való aktív részvétel, beérkező önéletrajzok szűrése, telefonos és személyes lebonyolítása,
  • beosztások elkészítése és ellenőrzése, jelenléti ívek bekérése és rögzítése, számfejtés előkészítése
  • a szervezéssel kapcsolatos adminisztrációk és jelentések elkészítése, adatbázis karbantartása, Excel táblázatok kezelése, hirdetések feladása, egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő vagy már befejezett felsőfokú tanulmányok,
  • legalább 1-3 éves Iskolaszövetkezetnél szerzett tapasztalat szükséges,
  • előny: angol vagy német nyelvtudás,
  • erős MS Office ismeret,
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság
Előny:
Amit kínálunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIV. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen PROJEKT!