www.cvonline.hu

Iskolaszövetkezeti projektvezető

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 929749

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a partnercégekkel, igények felmérése,
  • Toborzásban való aktív részvétel,
  • beérkező önéletrajzok szűrése,
  • telefonos és személyes lebonyolítása,
  • Beosztások elkészítése és ellenőrzése
  • jelenléti ívek bekérése és rögzítése, számfejtés előkészítése
  • A szervezéssel kapcsolatos adminisztrációk és jelentések elkészítése
  • adatbázis karbantartása, Excel táblázatok kezelése,
  • hirdetések feladása,
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Legalább 2-3 éves Iskolaszövetkezetnél szerzett tapasztalat
  • legalább középfokú végzettség,
  • erős MS Office ismeret,
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság.
Előny:
  • Emberi erőforrások szakon szerzett diploma,
  • releváns tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre. Levele tárgya legyen PROD-HR.

Kategória
Humán erőforrás
Régió