www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 915529
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a hazai kulturális életben kiemelkedő szerepet betöltő nonprofit vállalat felkérésére keresünk kollégát

Iskolaigazgató (magasabb vezető)

beosztás ellátására.

A vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

-    az intézmény képviselete,
-    hatályos jogszabályi előírások és szakmai elvárások, környezet igényei szerinti megfelelő működés biztosítása,
-    az intézmény gazdálkodásának irányítása, követése,
-    minden üzleti év végén a vonatkozó hatályos jogszabályokban előírt módon és határidőre elkészíti az az éves mérleget, nyereség- illetve veszteség kimutatását és ezeket a Fenntartó rendelkezésére bocsátja,
-    a Fenntartót az intézmény működéséről folyamatosan (igény szerinte, de legalább negyedévente) tájékoztatja, lehetővé teszi az intézmény üzleti könyveibe és irataiba való betekintést,
-    a Fenntartó hatáskörébe tartozó kérdésekben határozat hozatalát kezdeményezi és a meghozott határozatokat végrehajtja,
-    üzleti tervet készít a következő üzleti évre, amelyet a Fenntartó elé terjeszt,
-    gondoskodik az intézmény üzleti és más könyveinek szabályszerű vezetéséről,
-    az éves beszámoló jóváhagyásával egyidejűleg elkészíti, és – jóváhagyás végett – megküldi a Fenntartónak az intézmény közhasznúsági jelentését/mellékletét,
-    képviseli az Iskolát a bíróságok, a hatóságok előtt és harmadik személyekkel szemben,
-    feladata az intézmény ügyeinek vitele, egyszemélyi felelős vezetőként irányítja és ellenőrzi az intézménynapi munkáját a jogszabályok és az alapító okirat keretei között, illetve a Fenntartó döntéseinek megfelelően,
-    ellátja mindazon feladatokat, amelyek ellátására a vonatkozó jogszabályok, vagy az intézmény működése során, annak nevében kötött szerződések és az Alapító Okirat rendelkezései alapján köteles,
-    az intézmény részéről per indítása vagy az intézmény perlése esetén az igazgató jogi képviseleti megbízás adásával köteles gondoskodni az intézmény szakszerű jogi képviseletének ellátásáról,
-    kialakítja az intézmény munkaszervezetét, gyakorolja a munkáltatói jogokat az intézmény munkavállalói felett,
-    a munkatársak munkájának koordinálása, ellenőrzése a jogszabályoknak és a szakmai követelményeknek megfelelően, rendszeres kapcsolat ápolása a szakmai munkaközösségekkel és a nevelőtestület tagjaival,
-    az intézményben folyó pedagógiai munka magas szakmai színvonalának biztosítása,
-    cirkuszművészeti irányzatok követése, fejlesztése és integrálása az iskolai képzésébe,
-    gondoskodik a nemzetközi kapcsolatok építéséről,
-    aktuális hazai, nemzetközi pályázati lehetőségek, illetve a pályázatok megvalósításának nyomon követése,
-    a fenntartói célokhoz, irányokhoz illeszkedő innovatív/adaptív intézményi stratégia végrehajtása, megvalósítása az erőforrások hatékony megszervezésével,
-    a növendékek szakmai gyakorlatának koordinálása a fenntartóval együttműködve,
-    a szükséges erőforrások hatékony megszervezése,
-    jogszabályi környezet naprakész ismerete, a változások folyamatos követése,
-    éves munkaterv kialakítása és betartása, annak hatékony és eredményes kivitelezése,
-    intézményi programok tervezése, szervezése, koordinálása, ellenőrzése,
-    kapcsolattartás a külső szervezetekkel.

Pályázati feltételek:

-    felsőfokú iskolai végzettség és szakképzettség, középiskolában mesterfokozat,
-    pedagógus-szakvizsga keretében szerzett intézményvezetői szakképzettség,
-    legalább öt év pedagógus-munkakörben szerzett szakmai gyakorlat,
-    a nevelési-oktatási intézményben pedagógus-munkakörben fennálló, határozatlan időre, teljes munkaidőre szóló alkalmazás vagy a megbízással egyidejűleg pedagógus-munkakörben történő, határozatlan időre teljes munkaidőre szóló alkalmazás.
-    büntetlen előélet
-    európai uniós tagországi állampolgárság és a magyar nyelv ismerete;
-    társalgási szintű angol nyelvtudás
-    cselekvőképesség;
-    legalább három éves vezetői gyakorlat.

Foglalkoztatás jellege:

-    teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

-    2015.05.01. napjától 2020.04.30. napjáig.

A munkavégzés helye:

-    Budapest, VII. kerület

Jelentkezési határidő:

-    2015.03.25

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét büntetlen előéletéről szóló nyilatkozatával együtt, ezek után válaszként megküldjük Önnek a pályázat benyújtásához szükséges kiegészítő információval ellátott levelünket!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Oktatás / Képzés
Régió