www.cvonline.hu

Iskolabusz –koordinátor

  • A hirdetés 428 napja lejárt

Az Első Iskolabusz Kft

iskolabusz –koordinátori

állásra keres olyan munkatársat, aki a nap 24 órájából 8- at tud és akar dolgozni, otthonosan mozog az Excelben, elboldogul a francia nyelvvel és az angollal akár úgy, hogy beszélni és írni is tud ezeken a nyelveken, a telefonját csak éjszakára kapcsolja ki (ügyelet szinten fontos az elérhetőség). Az ideális jelölt képes önálló döntésre és el tudja viselni azt, ha változatos a havi és a napi feladatok mennyisége.

Elvárások:

  • Betanítás után pontos, precíz munkavégzés elengedhetetlen
  • Érettségi bizonyítvány
  • Angol és francia nyelv társalgás szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű Office ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • Gyermekközpontúság

Feladatok:

  • adminisztráció,
  • sofőrökkel és szülőkkel való kapcsolattartás.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 8 órás munkavégzés
  • Stabil hátterű, 25 éve működő, megbízható cég
  • Egymást segítő, családias hangulatban dolgozó irodai csapat
  • Bérezés megbeszélés szerint

Önéletrajzokat, bérigény feltüntetésével a következő e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia