Iskola mellett végezhető délutáni tevékenység, 9.kerület (br. 795-1085 Ft)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.01.27.
Hirdetés azonosító: 1089917
lejárt

Vezető futárcég elosztó raktárába keresünk kollegákat, tanulmányokhoz igazítható rugalmas munkaidőben délutáni munkára. A munkavégzés a 9. vagy a 18. kerületben történik.

Feladatok:

  • A Te feladataid ezek lesznek: csomagok felcímkézése, vonalkódjának leolvasása és szortírozása!

Elvárások:

  • Hosszú távú munkalehetőség, órarendhez igazítható, hetente új beosztással
  • lehetsz nappali, esti vagy levelező tagozatos
  • logisztikai terülten szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Munkaidő:  Hétfő és péntek között késő délutánonként 2-3 alkalommal kell elvállalni, de ha több napot érsz rá az sem baj:)
    (17.30-21.00-ig vagy 18:00-21:30ig)

Előnyt jelent:

  • Hozd magaddal a barátaidat, ha velük szívesebben dolgoznál, hiszen naponta 14-16 diákkal dolgozhatsz együtt egy jó hangulatú csapatban!

Amit kínálunk:

  • Bruttó 795-870-982-1085ig Ft/óra
  • Logisztikai folyamatok megismerése

Jelentkezésedet elküldheted Garajszki Biankának a  E-mail cím megjelenítése címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz úgy. Ha kérdésed volna, ezen a számon várom a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően.