www.cvonline.hu

Iskola busz vezető (Németország) (INTS/5/2)

  • A hirdetés 1092 napja lejárt

Németországi majd 100 éves múlttal rendelkező autóbuszokkal foglalkozó partnercégünk számára keresünk tapasztalt buszsofőröket, Feuchtwangen környékére.

Feladatok:

  • Iskolai busz vezetése

  • Osztott műszakos, és több műszakos munkabeosztásban való munkavégzés

    munkarend: reggel: 6:00 – 9:00 és 11:00 – 16:00 között, heti 40 óra munkavégzés

  • Vezetett gépjármű tisztán illetve rendben tartása

Elvárások:

  • Minimum 1 év busz vezetői tapasztalat

  • Buszvezetői tapasztalat, legalább 1 év

  • D és E kategóriás hivatalos és érvényes vezetői engedély

  • Erős alapfokú német nyelvtudás

  • Utas központú gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés

  • Bejelentett németországi munkaviszony

  • Kiváló kereseti lehetőség: bruttó 1.870 Euro/hónap

  • Szállás és utazási támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német