www.cvonline.hu

IS infrastruktúra Architect

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.04.16.
Hirdetés azonosító: 1005165

Dinamikusan fejlődő multinacionális energiaipari partnerünk számára keresünk IS Infrastruktúra Architect pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Infrastruktúra fejlesztési feladatok tervezése, koordinálása a vállalati stratégiának megfelelően
- Innovatív megoldások és szolgáltatások bevezetése, fejlesztése
- Az üzleti igényekre szabott nagyvállalati megoldások kidolgozása
- Javaslattétel a jelenlegi rendszerek konszolidációjára, projektek indítása
- Rendszer design, rendszer architektúrák készítése, tudásmanagement
- Részvétel az üzemeltetésre való átadás-átvételben
- Együttműködés a cég csoport leányvállalataival

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség (egyetem, főiskola)
- Legalább 5 év informatikai tapasztalat (üzemeltetési vagy architect pozícióban)
- Microsoft technológiák (nagyvállalati léptékű) üzemeltetésében szerzett tapasztalat:
- AD, DNS, Windows Server, SCOM/SCCM, Exchange, stb
- Powershell, MS SQL ismeretek
- Nemzetközi, multinacionális környezetben szerzett működési tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Nagyfokú önállóság, proaktivitás, eredményorientált munkavégzés
- Jó elemzőkészség
- Átfogó, lényeglátó, strukturált gondolkodás

Előny:
- MS Project, MS Visio aktív ismeret, rendszeres használata
- ITIL v3 alapvizsga

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Kiemelt juttatási csomag
- Szakmai fejlődés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a