www.cvonline.hu

Irodavezetőt keresünk újonnan nyíló mátészalkai irodánkba!

  • A hirdetés 396 napja lejárt

Irodavezetőt (értékesítési csoportvezetőt) keresünk!

A régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, a nyíregyházi NaturComfort Kft. keres kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező új Irodavezetőt

telefonos értékesítő csapatainak betanításához, vezényléséhez mátészalkai irodájába!

Cégünk működésének és fejlődésének alapja a lendületes, bevállalós telefonos csapat, akiknek a képzésére extra figyelmet fordítunk.

Önön múlik, hogy mekkora létszámú és milyen teljesítményű csapatot alakít ki!

Feladatok:

- Értékesítési technikák (például értékesítési szöveg) betanítása

- Telefonos csapat elindítása

- Cégen belüli rendszerek pontos ismerete és kezelése

- Irodai adminisztratív feladatok elvégzése

- Statisztikák, kimutatások készítése

Feltételek:

- középfokú végzettség

- Terhelhetőség, rugalmasság

- Microsoft Excel és Word programok kezelésének magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

- mátészalkai lakhely

- vezetői tapasztalat

- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

- call centerben, értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

- képzés, betanulás

- fix bérezés+ teljesítményarányos bónuszok

- előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Mátészalka

Kérjük, küldje el fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát+ motivációs levelét az alábbi e-mail címre:

E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a levél tárgy mezejébe írja a következőt:

Irodavezetői pozíció Mátészalkán!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő