Irodavezetőt (értékesítési csoportvezetőt) keresünk Nyíregyházán!

  • A hirdetés 228 napja lejárt

A régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, a nyíregyházi NaturComfort Kft. keres kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező

Irodavezetőt

10 fős csapatának koordinálására és az új értékesítők felvételére, betanítására nyíregyházi irodájába!

Cégünk működésének és fejlődésének alapja a lendületes, bevállalós telefonos csapat, akiknek a képzésére extra figyelmet fordítunk.

Feladatok:

  • Értékesítési technikák (például értékesítési szöveg) betanítása
  • Telefonos csapat koordinálása, irányítása
  • Cégen belüli rendszerek pontos ismerete és kezelése
  • Irodai adminisztratív feladatok elvégzése
  • Statisztikák, kimutatások készítése

Feltételek:

  • középfokú végzettség
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • Microsoft Excel és Word programok kezelésének magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • vezetői tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • call centerben, értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • képzés, betanulás
  • fix bérezés+ teljesítményarányos bónuszok
  • előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Kérjük, küldje el fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát+ motivációs levelét!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő