www.cvonline.hu

IRODAVEZETŐI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1207 napja lejárt

Az EXTOR Elektronikai Kft. egy dinamikusan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat, a szünetmentes áramellátás területén piacvezető helyet elfoglaló cég.

Felvételt hirdet az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó, elemző és stressz tűrő képesség
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Magas szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Internet)

Feladatok:

  • Iroda koordinálása és működésének vezetése
  • Munkatársak feladatainak irányítása és ellenőrzése
  • Számlakezelés, szállítói számlák ellenőrzése, pénztárkezelés
  • Cégvezető és pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • Felső vezetők és kollégák munkájának segítése, támogatása
  • Kapcsolattartás a partnercégekkel
  • Szervezési és általános asszisztencia

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Stabil vállalti háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Budaörs, BITEP Ipartelep

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő