www.cvonline.hu

Irodavezetői állás a DerékDoktor Kft-nél!

  • A hirdetés 857 napja lejárt

A nyíregyházi DerékDoktor Kft. keres kiváló kommunikációs képeségekkel és vezetői  tulajdonságokkal rendelkező új

Irodavezetőt

telefonos értékesítő csapatainak betanításához, vezényléséhez. Lendületes személyiségek jelentkezését várjuk, akik szeretnek emberekkel foglalkozni!

Cégünk működésének és fejlődésének alapja sikerre éhes  telefonos csapat, akiknek a képzésére extra figyelmet fordítunk.

Elvégzendő feladatok:

  • Telefonos munkatársak folyamatos képzése és irányítása
  • Statisztikák készítése
  • Termelési hatékonyság folyamatos növelése

Feltételek:

  • MS Excel kiváló ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontosság, precizitás
  • Terhelhetősség, rugalmasság
  • Jó kommunikációs kézség

Előnyt jelent:

  • Nyíregyházi lakhely
  • 10 ujjas gépírás
  • Legalább alapfokú idegennyelv ismeret
  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Minimum 1 éves vezetői tapasztalat

Kereseti lehetőségek:

A betanulási időszak alatt, míg a Ön  megismerkedik azzal a munkával, amit majd oktatni és felügyelni fog, telefonos értékesítői fizetést kap. Ez az időszak kb. 1-2 hónapig tart, attól függően, hogy az Irodavezető-jelölt milyen gyorsan sajátítja el a szükséges tudnivalókat.

Egy 8 órában dolgozó telefonos értékesítő-tanácsadó egy kis odafigyeléssel 80-90.000 Ft-ot kaphat kézhez Nálunk.  Sőt, szorgalmasabb munkatársainkat a következőkkel segítjük: motivációs programok, minősített törzsvásárlói ügyféllista, plusz ingyenes képzések, wellness-programok.

Az Irodavezetői fizetés versenyképes, 100.000 Ft feletti jövedelem, amennyiben az Ön által vezényelt Iroda jól teljesít.

Kedves Jelentkező! A Derékdoktor Kft-nél a képzés után versenyképes fizetésre számíthat! Komolyabb Irodavezetői tapasztalat  után tovább is léphet a karrier-lépcsőkön, amennyiben vállalkozóbb szellemű- Regionális Vezető is lehet Önből! Ha átgondolta, és szimpatikus Önnek ajánlatunk, csatlakozzon a DerékDoktor Kft. vidám csapatához Irodavezetőként!

Jelentkezzen most!

Helyek Nyíregyháza
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő