www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 591 napja lejárt

Több éve sikeresen működő kávéház láncolatunk fiatalos, dinamikus csapatának bővítésére új munkatársat keres

 Irodavezető

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Ügyvezető munkájának segítése
  • HR feladatok ellátása (teljes kiválasztási folyamat)
  • Láncolatunkhoz tartozó kávéházak adminisztratív és szervezési feladatainak ellátása
  • Számlák, levelek, küldemények kezelése és iktatása

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • Legalább középfokú végzettséged van
  • Talpraesett és magabiztos vagy a mindennapi munkád során
  • Jártas vagy az adminisztratív munkában

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható vállalati háttér
  • Lendületes, jókedvű csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Várjuk jelentkezésed magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő