www.cvonline.hu

Irodavezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 983931

Légiforgalmi szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk számára keresünk irodavezetőt
Feladatok:

  • A szakterület adminisztrációs teendőinek ellátása (levelezési, iktatási, postázási feladatok, ügyiratkezelés, irattári selejtezés),
  • felettesek napi programjainak, határidős feladatainak végrehajtásának segítése,
  • a megbeszélések, tárgyalások előkészítése, koordinálása,
  • a Társaság más szervezeti egységeivel, külsős partnereivel való kapcsolattartás,
  • a szakterület munkájához szükséges irodaszerek és egyéb eszközök raktári felvételének ellátása,
  • az osztály tárgyi eszközeinek nyilvántartása, mozgásuk dokumentálása.

Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség,
  • alapfokú angol nyelvtudás,
  • 2 év, hasonló területen szerzett gyakorlat,
  • az MS programok felhasználói szintű ismerete,
  • jó kommunikációs, szervező, koordináló képesség,
  • szolgáltatói szemléletmód,
  • jó helyzetfelismerő, problémamegoldó készség,
  • pontos, precíz munkavégzés.

Juttatások:
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • decemberi kezdés,
  • kellemes munkakörnyezet.

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség (számviteli-közgazdasági ismeretek),
  • középfokú angol nyelvtudás.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: H-P irodai munkarend