www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 591 napja lejárt

MegaGlobal Kft. jövőbe mutató informatikaiirodatechnikai, és ipari megoldásokat szolgáltató vállalat. A termékek kereskedelme mellett a különböző rendszerek tervezése és kiépítése, valamint azoknak a működtetése a cég profiljának egyik fő alkotóeleme.

Csapatunk bővítése céljából budapesti telephelyünkre keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Irodavezető

Feladat

  • a cégvezető és a munkatársak munkájának napi szintű támogatása,
  • az iroda gördülékeny, zavartalan működtetése,
  • telefonok, kimenő és bejövő posta kezelése, iktatása,
  • az iroda üzemeltetéséhez kapcsolódóan beszerzések, számlák fizetése,
  • műszaki árajánlatok készítése,
  • rendelések, kiszállítások felügyelete, menedzselése.

Elvárások:

  • hasonló munkakörben legalább 3 éves tapasztalat,
  • gazdasági vagy műszaki középfokú végzettség,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • jó kapcsolatteremtő képesség,
  • műszaki affinitás.

Előnyt jelent:

  • kiemelt megbízhatóság,
  • precíz munkavégzés,
  • nyitottság és gyors tanulási készség.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, határozatlan idejű szerződés,
  • összetartó, törekvő csapat,
  • kellemes munkahelyi környezet,
  • előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület

Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol