www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 533 napja lejárt

Az AddVal Kft. fő tevékenységei a Real Estate Management (Asset, Property & Facility Management), illetve ingatlanfejlesztési és felújítási projektekhez kapcsolódóan Project management és Tervezés, mely tevékenység lefedi az építőipari munkák teljes spektrumát, mind az irodaházak, mind az ipari létesítmények esetében.

Budapest VII. kerületében található irodánkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársat

Team assistant

Feladatok:

  • Titkársági feladatok (telefonok, levelek és számlák kezelése, vendégek fogadása, stb.)
  • A munkatársak napi teendőinek támogatása (kimutatások készítése, számlázás, szerződések előkészítése, stb.)
  • Irodai eszközök beszerzése, IT és telekommunikációs eszközök, céges autók kezelése
  • Marketing anyagok elkészítése és karbantartása (brosúrák, honlap, stb.)
  • Szerződések és egyéb dokumentumok fordítása angolról magyarra, illetve fordítva
  • HR támogatása

Elvárásaink:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat (ingatlanszektorban vagy kapcsolódó területen)
  • Nyelvtudás:
    • Angol (lehetőleg üzleti angol)
    • Német (előny)
  • MS Office alkalmazások megbízható ismerete
  • Személyiség:
    • Rugalmas, célorientált, precíz
    • Gyors tanulási képesség, önálló munkavégzés

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem és teljesítménytől függő jutalom
  • Érdekes munkakör és változatos feladatok egy barátságos munkakörnyezetben
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Kérem, küldje el magyar és angol nyelvű jelentkezését (önéletrajz, motivációs levél a fizetési igény megjelölésével) e-mailen az alábbi e-mail címre. Az AddVal Kft.-vel kapcsolatos további információkért látogasson el a Link megjelenítése honlapra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő