www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 779 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Irodavezető

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Irodaház üzemeltetésével kapcsolatos feladatok végrehajtása
  • Vállalati gépjárműpark működtetése és ehhez kapcsolódó teljes körű ügyintézés
  • Vállalati mobiltelefonok és előfizetések kezelése
  • Javaslattételek megfogalmazása autó és telefon szabályzatok fejlesztésére
  • Helyi és regionális értekezletek előkészítése
  • Külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Beszerzési osztály adminisztratív támogatása
  • Iratkezelés, irattár üzemeltetés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 év tapasztalat hasonló területen (preferáltan asszisztencia, irodavezetés területéről)
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség és támogató személyiség
  • Önállóság
  • Határozott fellépés
  • Proaktivitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII.kerület (Soroksár)

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol