www.cvonline.hu

Irodavezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.11.20.
Irodavezető

Pozíció leírása / Job description

Logisztikai területen aktív partnercégünk budapesti irodájába keresünk angolul magabiztosan kommunikáló, több év tapasztalattal rendelkező irodavezetőt.

Feladatok:

A leendő kolléga főbb napi feladatai a következők:
- kapcsolattartás a beszállítókkal, ügyfelekkel, logisztikai partnerekkel
- ügyfélmegrendelések kezelése, koordinálása
- kapcsolattartás a vállalati központtal, illetve a könyvelőirodával
- a vállalati pénzügyek intézése (számlák és banki tranzakciók kezelése, fizetések utalása)
- jelentések készítése a vezetőség illetve hatósági intézmények számára
- egyeztetés hatóságokkal importengedélyek kapcsán

Elvárások:

- több év irodavezetőként szerzett tapasztalat
- érett és lojális hozzáállás
- precíz, lelkiismeretes munkavégzés
- MS Office (különösen Excel) alapos ismerete
- analitikus, részlet-orientált szemlélet
- magabiztos és folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
- tiszta erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -