www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 642 napja lejárt

Magyar tulajdonú, generál kivitelezéssel, létesítmények üzemeltetésével foglalkozó Penta Industry Kft.

Irodavezető

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • Ügyvezető igazgató, cégvezető munkájának operatív támogatása, dokumentációk kezelése.
  • A projektekkel kapcsolatos adminisztráció, dokumentáció vezetése.
  • Irodai tárgyi eszközök beszerzése.
  • Pénztár kezelése, havi pénztárjelentés készítése.
  • Postai, banki feladatok ellátása.
  • Kimenő számlák ügyintézése (Kulcs-Soft számlázó programmal) és bejövő számlák kezelése és előkészítése a könyvelés részére.
  • Havi pénzügyi riportok készítése.
  • A Társaság marketing kommunikációjának ügyintézése, honlap karbantartása, prezentációk készítése, ismertető anyagok készítése.

Feltételek:

  • Legalább középfokú pénzügyi és/vagy gazdasági végzettség.
  • Minimum 3 év, irodavezetésben szerzett tapasztalat.
  • Magas szintű számítógépes ismeretek.
  • MS Office, MS Project, MS PowerPoint erős felhasználó szintű használata.
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség.
  • Jó problémamegoldó készség.
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Felső szintű aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban.

Előny:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Német nyelvtudás.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol