www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 596 napja lejárt

FLAGA GÁZ Kft. keres dinamikusan fejlődő csapatába új munkatársat az alábbi pozícióba:

 Irodavezető

Feladatok:

  • A vállalat budaörsi irodájának titkársági, adminisztratív feladatainak ellátása, bejövő telefonhívások és vendégek fogadása, postázás, valamint fordítás, tolmácsolás.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Angol nyelv felsőfokú aktív ismerete (angol tanári végzettség előny)
  • Irodavezetésben, titkársági feladatokban szerzett tapasztalat előny
  • A Microsoft Word, Excel és PowerPoint kiemelkedő szintű ismerete/használata
  • Önállóság, megbízhatóság, nagy teherbírás
  • Nagy fokú precizitás
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált szemlélet

Előny:

  • Minimum középfokú német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + teljesítmény alapján bónusz, bejárás támogatása)
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fiatalos, lendületes csapat

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, várjuk fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő