www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 901 napja lejárt

A kereskedelmi tevékenységet folytató  Hungary Kft. keresi munkatársát budapesti irodájába,

IRODAVEZETŐI

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Teljes körű irodavezetői feladatok ellátása
  • Árajánlatok készítése
  • Megrendelések lebonyolítása
  • Számlázás és egyéb pénzügyi feladatok elvégzése
  • Napi szintű kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel
  • Havi szintű riportok, beszámolók elkészítése
  • Együttműködés könyvelőkkel, ügyfelekkel és beszállítókkal
  • Iratok, szerződések és egyéb dokumentumok kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum egy éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési képesség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Ügyfélorientált szemlétet
  • Vezetői engedély (B kategória)

Előny:

  • Felsőfokú közgazdasági, vagy pénzügyi végzettség
  • Műszaki ismeretek

Amit kínálunk:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Kihívást jelentő, érdekes és változatos munka egy fiatalos, dinamikus csapatban
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidőben való foglalkoztatás

Kezdés:

  • Azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület

Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol