www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 618 napja lejárt

Európai piacon működő gyógyszeripari vállalat

irodavezetőt keres

budapesti irodájába

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Fiatal csapat
  • Flexibilis munkavégzés

Amit elvárunk:

  • Releváns irodavezetői tapasztalat
  • Gazdasági/pénzügyi végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Excel!)
  • Kitűnő kommunikációs készség szóban és írásban
  • Nagyfokú önállóság
  • Vevőorientált gondolkodásmód
  • Problémamegoldó-és szervezőkészség

Előny:

  • Logisztikai, pénzügyi tapasztalat
  • Gyógyszeriparban szerzett jártasság
  • IT-érdeklődés, egyéb nyelvek ismerete

Elvégzendő feladatok:

  • Napi adminisztráció (iparágspecifikus nyilvántartó rendszerben és azon kívül)
  • Sales, marketing és pénzügyi vezetők munkájának támogatása, back-office feladatok
  • Megrendelések, reklamációk kezelése, raktári személyzettel együttműködés
  • Kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel, anyacéggel és más országbeli leányválallatokkal
Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő