www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 830 napja lejárt

A Multisoft Számítástechnikai Kft., mely közel 25 éves, sikeres múlttal rendelkezik szoftverfejlesztés területén, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Irodavezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat adminisztratív hátterének biztosítása
  • Beérkező (és kimenő) posta kezelése, számlák, szerződések iktatása (MS Dynamics NAV rendszerben)
  • Beérkező telefonhívások kezelése (angol nyelven is)
  • Vendégek fogadása (angol nyelven is)
  • Az ügyvezető munkájának támogatása
  • HR és pénzügyi asszisztensi feladatok ellátása
  • Flottamenedzsmentben való részvétel
  • Szervezési feladatok ellátása (külső és belső megbeszélések, utazások, rendezvények)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív, folyékony, angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • Határozott, rátermett, kimagasló kommunikációs készséggel rendelkező személyiség
  • Kiemelkedő szervező- és kezdeményezőkészség
  • Önálló precíz, gyors és hatékony munkavégzés
  • Pozitív beállítottság
  • Terhelhetőség / konfliktuskezelő képesség és rugalmasság
  • Gyakorlott számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, internet)
  • Minimum 3 éves titkárnői/asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi – számviteli alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Közel 25 éves múltú informatikai vállalat stabil háttere
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör, fejlődési lehetőség
  • A szakmai fejlődésnek megfelelően ütemezett versenyképes javadalmazás
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, egymásra odafigyelő, csapat

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület (a budaörsi repülőtér közelében)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol