www.cvonline.hu

IRODAVEZETŐ

  • A hirdetés 700 napja lejárt

Több mint 25 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú Kft munkatársat keres

IRODAVEZETŐ

pozícióra.

Főbb feladatok, munkák:

  • a cég adminisztratív hátterének biztosítása
  • üzleti levelezés, hivatalos ügyek,telefonok és e-mail  kezelése (angol nyelven is)
  • számlák, szerződések iktatása
  • vendégek fogadása (külföldiek is)
  • vezetők munkájának támogatása
  • szervezési feladatok ellátása (megbeszélések, rendezvények, utazások)
  • kapcsolattartás a bel- és külföldi partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jó kommunikációs készség, határozottság, rátermettség
  • kiemelkedő szervező- és kezdeményezőkészség
  • önálló, felelősségteljes, pontos, gyors és hatékony munkavégzés
  • gyakorlott számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, internet)
  • aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • pénzügyi – számviteli alapismeretek
  • terhelhetőség, rugalmasság, pozitív beállítottság
  • saját gépjármű
  • rendszerszintű gondolkodásmód, a részletekre való odafigyelés
  • határidők betartása és több feladat párhuzamos végzése

Előny, de nem feltétel:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú pénzügyi – számviteli ismeret

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • versenyképes bérezés és juttatás

Munkavégzés helye: Biatorbágy (Premier Outlet közelében)

Jelentkezés az állásra: magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő