www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 633 napja lejárt

Az Ensure Pénzügyi Szolgáltató Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Irodavezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég adminisztratív hátterének biztosítása
  • Beérkező (és kimenő) posta kezelése, számlák, szerződések iktatása
  • Beérkező telefonhívások kezelése (angol nyelven is)
  • Vendégek fogadása (angol nyelven is)
  • Az ügyvezető munkájának támogatása, programjának egyeztetése
  • HR és pénzügyi asszisztensi feladatok ellátása
  • Szervezési feladatok ellátása (külső és belső megbeszélések, utazások, rendezvények)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kimagasló kommunikációs készség, határozottság, rátermettség
  • Kiemelkedő szervező- és kezdeményezőkészség
  • Önálló, precíz, gyors és hatékony munkavégzés
  • Aktív, folyékony, angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • Pozitív beállítottság
  • Terhelhetőség / konfliktuskezelő képesség és rugalmasság
  • Gyakorlott számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, internet)
  • Pénzügyi – számviteli alapismeretek
  • Minimum 3 éves, gyakorlati munkahelyi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Vállalati ügyfelekre szakosodott biztosításközvetítői és vállalati tanácsadó cég stabil háttere
  • Részvétel kihívásokat jelentő új projektekben
  • Sokoldalú fejlődési lehetőség, tréningeken való részvétel
  • A szakmai fejlődést elismerő versenyképes javadalmazás
  • Kreatív és innovatív munkakörnyezet
  • Támogató munkahelyi légkör, csapatszellem
  • Hosszú távú munkalehetőség;

Munkavégzés helye: Budapest, 17. kerület

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő