www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 821 napja lejárt

Budai székhelyű informatikai startup megbízónk a média- és reklámiparág számára kínál szoftvermegoldásokat és más innovatív fejlesztéseket Közép-Kelet-Európa térségben.

Irodavezető

pozícióba keressük azt az embert, aki munkájával a vezetőt tehermentesíteni és a legmagasabb minőségben támogatni képes.

Feladatok

  • A vezető munkaprogramjának megszervezése, időpontok és határidők megtervezése,
  • a vezető távolléte esetén megbeszéléseken való részvétel, a megbeszélésekről jegyzőkönyv készítése, prezentálása az ügyvezetőnek,
  • gazdasági elemzések, kimutatások, dokumentációk, prezentációk készítése,
  • az ügyvezető postai és elektronikus levelezésének bonyolítása,
  • szervezési feladatok ellátása (külső és belső megbeszélések, utazások, rendezvények),
  • titkárság működésének biztosítása (telefonkezelés, vendégek fogadása, szükséges eszközök beszerzése, kapcsolattartás a szolgáltatókkal).

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy informatikai terület előnyt jelent),
  • min. 5 éves releváns asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat,
  • folyékony angol nyelvtudás szóban valamint írásban egyaránt,
  • gyakorlott számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet),
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség,
  • precíz, megbízható, lelkiismeretes, talpraesett személyiség,
  • jó konfliktuskezelő képesség és rugalmasság,
  • nagyfokú terhelhetőség.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes jövedelem,
  • kiváló munkakörülmények,
  • nemzetközi munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol