www.cvonline.hu

Irodavezető

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 918628

Saját csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Irodavezető (Gyöngyös)

Feladatok:

  • Iroda üzleti tervének megvalósítása
  • Alkalmazottak munkájának koordinálása
  • Iroda gördülékeny működésének biztosítása
  • Kapcsolattartás a partnercégekkel és munkavállalókkal
  • Riportok, jelentések készítése a menedzsment számára

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR/gazdasági)
  • Microsoft Office erős felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Munkajogi ismeretek
  • Kiváló konfliktuskezelési, szervezési és kommunikációs képesség
  • Rugalmasság, önállóság, határozott fellépés, dinamikus, proaktív személyiség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Vezetői tapasztalat

Előny:

  • Saját gépjármű
  • Munkaerő-kölcsönzésben, munkaerő-közvetítésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Heves megye, Gyöngyös

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az  E-mail cím megjelenítése címre!