www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 658 napja lejárt

Adminisztrációs munkatárs

keresünk áprilisi munkakezdéssel

Információk a munkahelyről

Szervezetünk több mint egy évtizede van jelen a felnőttképzési piacon. A töretlenül fejlődő, képzéseit a hazai piac jellegzetességeihez igazító, bővülő cégünk keres elhivatott munkatársat.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban),
  • jó kommunikációs és szervezőkészség,
  • precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • informatikai affinitás, az internet magabiztos használata,
  • MS Office magabiztos ismerete, különös tekintettel az Excel ismeretére,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat,
  • határozott fellépés és döntéshozatali képesség,
  • terhelhetőség, rugalmas hozzáállás,
  • jó problémamegoldó képesség
  • ügyfélközpontú szemléletmód
  • CRM rendszer napi használata
  • saját tesztjeink kitöltése.

Előny:

  • értékesítés támogatási adminisztrációs területen szerzett több éves tapasztalat,
  • személyes tanácsadói értékesítés ismerete előny,
  • saját személyautó.

Feladatok és felelősség

  • kapcsolatteremtés és ápolás ügyfélkörrel,
  • szerződések, ajánlatok előkészítése és nyomon követése, végrehajtásuk felügyelete, érvényességük nyomon követése,
  • folyamatos kapcsolattartás értékesítőkkel, határidők és ügyfél után-követés nyilvántartása, munkájuk felügyelete, koordinációja és támogatása,
  • hozzájárulás új ügyfelek szerzéséhez és az értékesítés növeléséhez,
  • aktuális kiadványok előkészítése,
  • marketing akciók szervezése és lebonyolítása a potenciális
    végfelhasználói kör bővítése érdekében,
  • megrendelések megvalósíthatóságának felügyelete és elemzése,
  • az értékesítési és piaci információk naprakészen gyűjtése és rendszerezése,
  • értékesítési statisztikák, jelentések készítése, adatszolgáltatás biztosítása,
  • részvétel az értékesítést támogató projektekben,
  • részvétel a folyamatok fejlesztésében.

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok,
  • komplex, felelősségteljes munka
  • Jó munkakörülmények, kiváló, összetartó csapat,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • inspiráló célok és sikerorientált szervezet,
  • versenyképes jövedelem és juttatások,
  • rendszeres, saját szervezésű belső képzések

Munkavégzés helye:
Budapest (13. kerület)

Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével 2015. március 20-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő