www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 861 napja lejárt

KeS Kft

Budapest XVII. kerületben lévő generálkivitelező cég keres telephelyén üzemelő irodájába vezetői, adminisztrátori, titkárnői, könyvelés előkészítői feladatok ellátásához gyakorlattal rendelkező munkatársat– az alábbi munkakörbe:

Irodavezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Könyvelési anyagok előkészítése, ellenőrzése, kapcsolattartás könyvelőkkel.
  • Munkaügyi nyilvántartások, előkészítések könyvelők felé.
  • Nyilvántartások vezetése, műszaki és pénzügyi szempontok alapján.
  • Árajánlatok előkészítése, kapcsolattartás beszállítókkal
  • Pénzügyi helyzetek értékelése, napi beszámolók készítése.
  • Adatbekérések, rögzítések, kapcsolattartás megrendelőkkel.
  • Szerződések előkészítése, ellenőrzése.
  • iroda üzemeltetése, szervezése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú, vagy felsőfokú iskolai végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat építész kivitelezési asszisztencia területén
  • Táblázat és adatbázis kezelő program ismerete
  • Alapvető gazdasági, számviteli, adózási ismeretek
  • Alapvető szervezési ismeretek és ezek alkalmazása
  • Legyen képes a vállalkozásban illetve üzleti terv kidolgozásban közreműködni
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Precizitás, megbízhatóság és terhelhetőség
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest XVII. kerület, Kopolya utca

Egyéb:

  • Referencia szükséges

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő