www.cvonline.hu

Irodavezető

  • A hirdetés 980 napja lejárt

Az Észak-magyarországi Vízügyi Igazgatóság a

Hajózási Szolgálathoz (Tokaj)

pályázatot hirdet

irodavezető

munkakör betöltésére.

Feladat:

  • szervezi és ellenőrzi a Hajózási Szolgálat ügyviteli dolgozóinak munkáját,
  • szervezi, koordinálja a közfoglalkoztatási programmal kapcsolatos teendőket,
  • ellenőrzi, érvényesíti, kontírozza a számlákat és egyéb bizonylatokat, és határidőre megküldi a Gazdasági Osztály felé,
  • végzi a szigorú számadású nyomtatványokkal kapcsolatos teendőket,
  • figyelemmel kíséri az egység bevételeit és kiadásait, a pénzügyi források időarányos felhasználását,
  • részt vesz az egység pénzügyi tervének elkészítésében,
  • részt vesz az irodai adminisztrációs rendszerek kialakításában, fenntartásában,
  • gondoskodik a pénzügyi fegyelem betartásáról (a Bizonylati Szabályzat, a Pénzkezelési Szabályzat és a Leltározási Szabályzat előírásainak betartásáról),
  • szakszerűen kezeli a raktári készletet,
  • vezeti a készletmozgási bizonylatokat,
  • részt vesz az éves leltározással és selejtezéssel kapcsolatos feladatok ellátásában,
  • pénzügyi jelentéseket, beszámolókat készít.

A feladat ellátásához szükséges személyes kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, felelősségtudat,
  • rendszerező készség,
  • jó szervezőkészség, talpraesettség,
  • kiemelkedő kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt,
  • kezdeményezőkészség,
  • önálló munkavégzésre való készség

Követelmény:

  • mérlegképes könyvelői szakképzettség,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • a munkára vonatkozó jogszabályok ismerete (különösen a Számviteli tv., Áht., Art., ÁFA tv.) ,
  • büntetlen előélet.

Előny:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • közfoglalkoztatásban szerzett tapasztalat,
  • közigazgatási szervnél szerzett munkatapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • határozatlan idejű közalkalmazotti kinevezés,
  • közalkalmazotti törvény által meghatározott illetmény és előmenetel,
  • szakmai fejlődés biztosítása.

A pályázat tartalmazza:

  • motivációs levél,
  • fényképes szakmai önéletrajz,
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata,
  • nyilatkozat, hogy a pályázatot az elbírálásban résztvevő személyek megtekinthetik,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, amely legkésőbb a pályázat elbírálásának határidejéig benyújtható,
  • esetleges referenciák.

A pályázattal kapcsolatos egyéb tudnivalók:

A pályázatot 2015. február 08-ig beérkezően lehet megküldeni postai úton vagy elektronikusan a következő címre vagy a megadott e-mail címre

Észak-magyarországi Vízügyi Igazgatóság

Igazgatási és Jogi Osztály

3530 Miskolc, Vörösmarty út. 77.

Postacím: 3501 Pf.:3.

A motivációs levélen kérjük feltüntetni a „Irodavezető-Hajózási Szolgálat” jeligét.

A munkakör betöltője a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény szerinti illetményre és juttatásokra jogosult.

A pályázatok elbírálására 2015. február 25-ig kerül sor. A kiírásnak megfelelő pályázatokat értékelő bizottság – az írásos pályázatok és személyes meghallgatás alapján – bírálja el és tesz javaslatot az álláshely betöltésére. A pályázatokat bizalmasan kezeljük. Amennyiben a pályázat elbírálásának határidejéig nem kap értesítést a jelentkező, nem került kiválasztásra, erről külön értesítést nem kap. A pályázati anyagként beküldött eredeti dokumentumokat a jelentkező elérhetőségére visszaküldjük, a többi melléklet megsemmisítésre kerül. A nyertes pályázó kiválasztása után a munkakör azonnal betölthető.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő